1.AMATÖR LİG 5.HAFTA

Düzce 1.Amatör Lig 5.hafta müsabakaları tamamlandı. Oynanan müsabakalar sonrası A ve B gruplarında liderlik koltukları değişti.

A grubunda lider Eminaçmaspor’un bay olduğu haftada liderlik yarışında en yakın rakibi olan Kurtsuyuspor oynadığı zorlu Çiftlikspor müsabakasını galibiyet ile sonuçlandırarak liderlik koltuğuna oturrur iken rakibi Çiftlikspor play-off adaylarından biri olmaya devam ediyor.

Grupta Play-Off en yakın takipçisi Hacıyakupspor bu hafta sahasında Ağa Mahallesi Gençlik Spor mücadelesini farklı galibiyetle sonuçlandırdı.

A grubunda 5.hafta itibariyle düşme hattı mücadelesi diyebileceğimiz Düzce Modern Eğitimciler – Dedelerspor mücadelesinde Dedelerspor deplasman mücadelesini kazanarak aldığı puan silme cezası sonrası toparlanma morali bulmayı bildi.

1. Amatörün diger grubunda ise çok çetin bir liderlik yarışı var. Grupta 4.hafta sonunda lider durumda olan 1934 Selamlar Spor oynadığı Yeni Taşköprüspor mücadelesinde farklı mağlubiyeti sonrasında liderlik koltuğunu oynadığı maçlarda bu hafta Düzce Gençlerbirliği karşısında da aldığı net galibiyet skorları ile sonuçlandıran Kabalakspor ‘a kaptırdı.

Kabalakspor geçen önceki oynadığı 4 haftadaki analizlerde liderlik ve play off en büyük adayı olarak yaptığımız değerlendirme tam teşekküllü yol almaya devam ediyor.

Kabalakspor liderlik yarışının ilk raund müsabakası 5.hafta oynayacağı 1934 Selamlarspor deplasman müsabakası belirleyici olacak.

Beycilerspor bu hafta kendisi gibi play-off hedefi için yarışan Nasırlıspor ile berabere kalarak puanları paylaştılar. Nasırlıspor 5.hafta Ligden çekilen Karaca Çobanspor ile oynadığından hükmen galip olarak sonuçlanacak ve play-off mücadalesine devam edeceği gözüküyor.

Yazıpınarspor 4.hafta ligden çekilen Karaca Çobanspor ile olduğundan hükmen kazanarak konumunu korudu.

B grubunda liderlik ve Play-Off takımları tamamı pamuk ipligine bağlı. Oynanan her müsabaka ile puan tablosu yeni bir şekil almaya mahkum olmuş durumda.

5.Hafta Sonuçları

TarihMüsabakaSaat/SkorLigSaha

Puan Durumu

Gol Kralı İlk'10

1.Amatör Lig 6.hafta müsabaka programı şu şekilde oluştu.

6.Hafta Programı

TarihMüsabakaSaat/SkorLigSaha