1.AMATÖR LİG - PUAN DURUMU

*KulüpOGBMAYAvPSON5SM
11292144133129
G G B G G
-
21291232122028
G G G G G
-
31273227101724
G G M G G
-
41264229151422
M B B G G
-
51271430171322
G M G G M
-
6127052024-421
G M M G M
-
7126152119219
G M G M G
-
8124351919015
G B G M M
-
9125072025-515
M G G G M
-
10125071528-1315
M M M M G
-
11124172132-1113
G M M M M
-
12121011735-280
M M M G M
-
13120012036-360
M M M M M
-

Üst Lig Play Off Alt Lig

1.AMATÖR LİG PLAY_OFF - PUAN DURUMU

*KulüpOGBMAYAvPSON5SM
1106312011921
B G M G B
-
2106132016419
B M G G G
-
3105231813517
B M G M G
-
4104332022-215
B G B G B
-
510226191908
G G B M M
-
6101181430-164
M M M M M
-

Üst Lig

PROGRAM

SKORLAR

HAFTANIN GOLCÜSÜ 1.AMATÖR

GOL KRALLIĞI 1.AMATÖR

*OyuncuKulüp
1FURKAN BERKE TASKIN13000875.0012.5012.50
2AKIF KILIC11000837.5012.5050.00
3NURCIHAN YALCIN100006100.000.000.00
4SELÇUK BEKTAŞ70006100.000.000.00
5OZAN KARSLIOGLU7000580.000.0020.00
6ISMAIL GOKCE6000560.0040.000.00
7AHMET FURKAN SAGLAM60005100.000.000.00
8SAMET BOZLAR5000475.000.0025.00
9BURAK BEKTAS5000333.3333.3333.33
10FURKAN AYDIN5000366.6733.330.00
*OyuncuKulüp
1GOKCAN BASTIMAR7000425.0025.0050.00
2MURAT SARDAG70003100.000.000.00
3OKTAY KARAGULLUOGLU5000580.0020.000.00
4FERHAT SEZER5200450.0050.000.00
5EFTAL CIMEN5000366.6733.330.00
6DOGUSCAN DUZENLI3400520.0060.0020.00
7ILKER GULER30003100.000.000.00
8SAMET BOZLAR3000366.6733.330.00
9ONUR BOZKURT3000366.6733.330.00
10KEREM ATAY3000250.0050.000.00
*OyuncuKulüp
1FURKAN BERKE TASKIN160001172.7318.189.09
2AKIF KILIC140001127.2718.1854.55
3NURCIHAN YALCIN110007100.000.000.00
4OZAN KARSLIOGLU9000757.1414.2928.57
5OKTAY KARAGULLUOGLU9000966.6722.2211.11
6GOKCAN BASTIMAR8000540.0020.0040.00
7ISMAIL GOKCE8000771.4328.570.00
8SAMET BOZLAR8000771.4314.2914.29
9SELÇUK BEKTAŞ80007100.000.000.00
10FERHAT SEZER7200560.0040.000.00

TÜM FİKSTÜR

1.Amatör Lig

(1)
DÜZCE MODERN EGİTİM
HACIYAKUP SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
FC AVLAYAN SPOR
AZİZİYE SPOR
0 - 4
Maç Sonucu
GÜMÜŞOVA İLÇE STADI

1.Amatör Lig

(1)
KOÇYAZI SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
HAMİDİYE SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 3
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
KABALAK SPOR
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
0 - 4
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
KUTLU SPOR
YAZIPINAR SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
BEYKOY ŞEHİR STADI

1.Amatör Lig

(2)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
AĞA MAH. SPOR
3 - 0
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(2)
AZİZİYE SPOR
KABALAK SPOR
4 - 0
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(2)
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
HAMİDİYE SPOR
1 - 1
Maç Sonucu
CUMAYERI SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(2)
DÜZCE 1905 SPOR
KUTLU SPOR
0 - 3
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(2)
YAZIPINAR SPOR
DÜZCE MODERN EGİTİM
3 - 0
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(2)
HACIYAKUP SPOR
FC AVLAYAN SPOR
0 - 3
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(3)
AĞA MAH. SPOR
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
0 - 3
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(3)
DÜZCE MODERN EGİTİM
DÜZCE 1905 SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(3)
FC AVLAYAN SPOR
YAZIPINAR SPOR
3 - 2
Maç Sonucu
GÜMÜŞOVA İLÇE STADI

1.Amatör Lig

(3)
KABALAK SPOR
HACIYAKUP SPOR
0 - 2
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(3)
KUTLU SPOR
KOÇYAZI SPOR
2 - 2
Maç Sonucu
BEYKOY ŞEHİR STADI

1.Amatör Lig

(3)
HAMİDİYE SPOR
AZİZİYE SPOR
3 - 2
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(4)
AZİZİYE SPOR
AĞA MAH. SPOR
3 - 0
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(4)
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
0 - 0
Maç Sonucu
CUMAYERI SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(4)
KOÇYAZI SPOR
DÜZCE MODERN EGİTİM
4 - 0
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(4)
DÜZCE 1905 SPOR
FC AVLAYAN SPOR
4 - 1
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(4)
HACIYAKUP SPOR
HAMİDİYE SPOR
1 - 4
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(4)
YAZIPINAR SPOR
KABALAK SPOR
4 - 1
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(5)
KABALAK SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
2 - 3
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(5)
AĞA MAH. SPOR
HACIYAKUP SPOR
0 - 3
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(5)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
AZİZİYE SPOR
1 - 1
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(5)
FC AVLAYAN SPOR
KOÇYAZI SPOR
1 - 1
Maç Sonucu
GÜMÜŞOVA İLÇE STADI

1.Amatör Lig

(5)
HAMİDİYE SPOR
YAZIPINAR SPOR
2 - 0
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(5)
DÜZCE MODERN EGİTİM
KUTLU SPOR
5 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(6)
YAZIPINAR SPOR
AĞA MAH. SPOR
3 - 0
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(6)
AZİZİYE SPOR
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
4 - 0
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(6)
KOÇYAZI SPOR
KABALAK SPOR
6 - 0
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig

(6)
KUTLU SPOR
FC AVLAYAN SPOR
2 - 1
Maç Sonucu
BEYKOY ŞEHİR STADI

1.Amatör Lig

(6)
HACIYAKUP SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 3
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(6)
DÜZCE 1905 SPOR
HAMİDİYE SPOR
0 - 6
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig

(7)
AĞA MAH. SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
0 - 3
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(7)
KABALAK SPOR
KUTLU SPOR
0 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig

(7)
HAMİDİYE SPOR
KOÇYAZI SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(7)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
YAZIPINAR SPOR
0 - 0
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(7)
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
HACIYAKUP SPOR
0 - 1
Maç Sonucu
CUMAYERI SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(7)
FC AVLAYAN SPOR
DÜZCE MODERN EGİTİM
2 - 0
Maç Sonucu
GÜMÜŞOVA İLÇE STADI

1.Amatör Lig

(8)
KOÇYAZI SPOR
AĞA MAH. SPOR
3 - 0
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(8)
YAZIPINAR SPOR
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
5 - 3
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(8)
DÜZCE 1905 SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 0
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(8)
DÜZCE MODERN EGİTİM
KABALAK SPOR
2 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(8)
HACIYAKUP SPOR
AZİZİYE SPOR
1 - 6
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(8)
KUTLU SPOR
HAMİDİYE SPOR
1 - 4
Maç Sonucu
BEYKOY ŞEHİR STADI

1.Amatör Lig

(1)
DÜZCE MODERN EGİTİM
HACIYAKUP SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
FC AVLAYAN SPOR
AZİZİYE SPOR
0 - 4
Maç Sonucu
GÜMÜŞOVA İLÇE STADI

1.Amatör Lig

(1)
KOÇYAZI SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
HAMİDİYE SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 3
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
KABALAK SPOR
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
0 - 4
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(1)
KUTLU SPOR
YAZIPINAR SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
BEYKOY ŞEHİR STADI

1.Amatör Lig

(10)
DÜZCE MODERN EGİTİM
AĞA MAH. SPOR
3 - 0
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(10)
DÜZCE 1905 SPOR
AZİZİYE SPOR
2 - 5
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(10)
KUTLU SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 5
Maç Sonucu
BEYKOY ŞEHİR STADI

1.Amatör Lig

(10)
KOÇYAZI SPOR
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
1 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig

(10)
YAZIPINAR SPOR
HACIYAKUP SPOR
4 - 0
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(10)
FC AVLAYAN SPOR
HAMİDİYE SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
GÜMÜŞOVA İLÇE STADI

1.Amatör Lig

(11)
AĞA MAH. SPOR
FC AVLAYAN SPOR
0 - 3
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(11)
HAMİDİYE SPOR
KABALAK SPOR
3 - 0
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(11)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
DÜZCE MODERN EGİTİM
2 - 3
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(11)
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
KUTLU SPOR
4 - 1
Maç Sonucu
CUMAYERI SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(11)
AZİZİYE SPOR
KOÇYAZI SPOR
2 - 2
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(11)
HACIYAKUP SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
0 - 2
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(12)
KABALAK SPOR
AĞA MAH. SPOR
3 - 0
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(12)
KOÇYAZI SPOR
HACIYAKUP SPOR
3 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI

1.Amatör Lig

(12)
DÜZCE MODERN EGİTİM
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
4 - 1
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(12)
KUTLU SPOR
AZİZİYE SPOR
2 - 6
Maç Sonucu
BEYKOY ŞEHİR STADI

1.Amatör Lig

(12)
DÜZCE 1905 SPOR
YAZIPINAR SPOR
1 - 3
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(12)
FC AVLAYAN SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 4
Maç Sonucu
GÜMÜŞOVA İLÇE STADI

1.Amatör Lig

(13)
AĞA MAH. SPOR
HAMİDİYE SPOR
0 - 3
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(13)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
KABALAK SPOR
3 - 0
Maç Sonucu

1.Amatör Lig

(13)
YAZIPINAR SPOR
KOÇYAZI SPOR
2 - 3
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(13)
CUMAYERİ 81 YKM SPOR
FC AVLAYAN SPOR
0 - 2
Maç Sonucu
CUMAYERI SEHIR STADI

1.Amatör Lig

(13)
AZİZİYE SPOR
DÜZCE MODERN EGİTİM
4 - 0
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig

(13)
HACIYAKUP SPOR
KUTLU SPOR
3 - 2
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

TÜM FİKSTÜR (PLAY OFF)

1.Amatör Lig (Play-Off)

(1)
FC AVLAYAN SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
3 - 1
Maç Sonucu
GUMUSOVA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(1)
KOÇYAZI SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
0 - 3
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(1)
HAMİDİYE SPOR
YAZIPINAR SPOR
2 - 1
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(2)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
FC AVLAYAN SPOR
2 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(2)
DÜZCE 1905 SPOR
HAMİDİYE SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(2)
YAZIPINAR SPOR
KOÇYAZI SPOR
1 - 3
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(3)
YAZIPINAR SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
2 - 1
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(3)
KOÇYAZI SPOR
FC AVLAYAN SPOR
2 - 2
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(3)
HAMİDİYE SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(4)
FC AVLAYAN SPOR
YAZIPINAR SPOR
2 - 3
Maç Sonucu
GUMUSOVA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(4)
KOÇYAZI SPOR
HAMİDİYE SPOR
3 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(4)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
1 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(5)
HAMİDİYE SPOR
FC AVLAYAN SPOR
1 - 0
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(5)
YAZIPINAR SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
2 - 6
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(5)
DÜZCE 1905 SPOR
KOÇYAZI SPOR
0 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(6)
YAZIPINAR SPOR
HAMİDİYE SPOR
2 - 2
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(6)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
KOÇYAZI SPOR
1 - 1
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(6)
DÜZCE 1905 SPOR
FC AVLAYAN SPOR
8 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(7)
FC AVLAYAN SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
1 - 3
Maç Sonucu
GUMUSOVA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(7)
KOÇYAZI SPOR
YAZIPINAR SPOR
0 - 1
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(7)
HAMİDİYE SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
1 - 4
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(8)
DÜZCE 1905 SPOR
YAZIPINAR SPOR
3 - 3
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(8)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
HAMİDİYE SPOR
0 - 3
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(8)
FC AVLAYAN SPOR
KOÇYAZI SPOR
0 - 3
Maç Sonucu
GUMUSOVA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(9)
YAZIPINAR SPOR
FC AVLAYAN SPOR
4 - 2
Maç Sonucu
GOLYAKA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(9)
DÜZCE 1905 SPOR
G. 81 AYYILDIZ SPOR
0 - 1
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(9)
HAMİDİYE SPOR
KOÇYAZI SPOR
4 - 2
Maç Sonucu
ŞIRALIK 2 SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(10)
G. 81 AYYILDIZ SPOR
YAZIPINAR SPOR
1 - 1
Maç Sonucu
N.ZAFER SAHASI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(10)
FC AVLAYAN SPOR
HAMİDİYE SPOR
1 - 3
Maç Sonucu
GUMUSOVA SEHIR STADI

1.Amatör Lig (Play-Off)

(10)
KOÇYAZI SPOR
DÜZCE 1905 SPOR
3 - 0
Maç Sonucu
ŞIRALIK 1 SAHASI