AMATÖR SPOR HAFTASINDA MÜJDELER TEK TEK GELİYOR

Amatör Spor Haftası olarak amatör takımlarına çatı olduğu iddiasında bulunan ama sadece koltuk doldurma faaliyeti dışına çıkmayan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak hiçbir örnek vereceğimiz bir faaliyeti bulunmuyor.

Komşu illerimiz Sakarya yapılan Spor Şehri uygulamasını olan kamu kurumları Valilik ve Belediye ile Üniversitenin bir saç ayak işbirliği ile amatör spora verdiği hizmetle gönüllere taht kuran Sakarya Askf Başkanı Yaşar ZIMBA ‘yı gönülden tebrik ederiz.

Diğer komşu ilimiz Bolu da tamda amatör haftası münasebeti ve ekonomik koşulların zorlaştığı şu dönemin farkında olan Bolu Askf Başkanı Cemalettin METİN amatör kulüplere belediye ile yaptığı işbirliği ile sezon faaliyetleri maddi kaynak sağlamanın yanında bu sezon oynanacak olan Amatör ligler için sponsor anlaşması faaliyetlerini yürüten değerli başkanımız Cemalettin METİN tebrik eder kutlarız.

Şimdi gelelim Düzce ilinde amatöre desteklerini sıralamak isterdik lakin biz son 20 yıl içinde bir örnek bulamadık ama ülkemizde tüm iller sosyal ağlar ve dijital iletişim yolları ile renk katan iletişim yollarını kullanıyor fakat kaydı görünen en büyük faaliyeti “SMS” yollama başarısından söz edilebilir.

Bizim bilmediğimiz veya görmediğimiz bir faaliyeti var ise lütfen iletim kanallarımız yolları ile alıntı yaparak bildirmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla

Düzce Amatör Ligler

Bir cevap yazın