Beyköy Belediyespor, Kabalakspor ve Cumayeri Belediyespor kazandılar

Düzce Süper Amatör Lig 3.hafta B grubunda Düzce Belediyespor-Kabalakspor 13:00’da Nürettin Zafer sahasında Kirazlıspor-Beyköy Belediyespor 15:00’da Şıralık sahasında ve Cumayeri Belediyespor-Beçispor 15:00’da Cumayeri Şehir stadında karşı karşıya geldiler. Müsabakalarda kazanan taraf Beyköy Belediyespor, Kabalakspor ve Cumayeri Belediyespor oldu.

 

Şıralık sahasında 15:00’da başlayan Kirazlıspor – Beyköy Belediyespor müsabakasında etkili olan Beyköy Belediyespor oldu. Teknik futbolu ile perfonmansını sınırlı olçülerde kullanarak rahat bir müsabaka geçiren Beyköy Belediyespor bunu 5 gol ile skora yazdırarak ligde oynadığı ilk müsabakayı kazanarak grupta konumunu liderlik olarak belirledi.

 

Nürettin Zafer sahasında 13:00’da başlayan Düzce Belediyespor – Kabalakspor müsabakasında oynanan futbolun önüne sahada çıkan olaylar ön plana çıktı.  Müsabakanın ilk yarısının 2. dakikasında gol ile buluşan Kabalakspor sergilediği iyi futbol ile ilk yarıda skoru 0-3 yaptı. İlk yarının bitme düdüğü ile soyunma odasına giderken başlayan tartışmalar ikinci yarının çok çetin geçeceğinin göstergesi idi. İkinci yarı Düzce Belediyespor skoru 1-3 yaptı ve saha bir anda Kabalakspor yedek kulübesinden gelişen olaylar ile karıştı. Hakem yedek kulübesinde oturan Kabalakspor oyuncusuna gösterdiği kırmızı kart sonrası oyuncunun hakeme yönelik hareketleri sonrası hakem güvenlik güçlerinin müdahale etmesi için göstermesi üzerine güvenlik güçlerinin biber gazlı müdahalesiyle ortalık bir anda karıştı ve sonrasında tribünde bulunan taraftar kitlesinin görevini yapmakta olan güvenlik güçlerine yönelik kötü tezahüratları müsabakaya gölge düşürdü. Olaylarda biber gazından etkilenen oyuncu ve antrenör için bildirim sonrası sahaya gelen 112 tarafından müdahale edilerek tedavileri yapıldı. Müsabaka kaldığı yerden devam etmeye başladı ve Düzce Belediyespor önce durumu 2-3 yaptı sonrasında 3-3 yaptığı gol ise ofsayt gerekçesiyle iptal edilmesi üzerine müsabaka Düzce Belediyespor 2-3 Kabalakspor olarak neticelendi.

Gruptaki son mücadele ise 15:00’da Cumayeri Şehir Stadında oynanan Cumayeri Belediyespor – Beçispor müsabakasıydı. Cumayeri Belediyespor grupta oynadığı iki müsabakada elde ettiği beraberlik neticesini Beçispor karşısında galibiyetle neticelendirdi. Müsabaka Cumayeri Belediyespor 3-1 Beçispor olarak sonuçlandı.

 

 

Düzce Süper Amatör Lig B grubunda oynanan müsabaka sonuçları sonrası gerçekleşen puan durumu

Düzce Süper Amatör Lig B grubu gelecek hafta oynanacak müsabakalar

Bir cevap yazın