Süper Amatör B grubunda Kuzey Yıldızı ve Akçakocaspor galip Hamidiyespor Hükmen

Düzce Süper Amatör A grubunda 07.10.2018 tarihinde 2. hafta müsabakası 15:00’da Yığılcaspor-Activo Yapı Kuzey Yıldızı Spor Yığılca şehir stadında Akçakocaspor – Gölyakaspor ‘da Akçakoca şehir stadında mücadele etti.

 

Yığılcaspor – Activo Yapı Kuzey Yıldızı Spor Yığılca şehir stadında oynanan müsabakada Activo Yapı Kuzey Yıldızı Spor kadrosunda eksiklikleri kendi içinde altarnatifler ile çözerek mücadeleyi kazanmayı bildi.

Yığılcaspor 3 – 4 Activo Yapı Kuzey Yıldızı olarak sonuçlanan müsabakanın ilk yarısında Activo Kuzey Ylıdızı 14. dakikada Fatih ile golü buldu (0-1) Yığlcaspor dk.20 Sercan ile durumu 1-1 yaptı, Activo Kuzey Ylıdızı 25 dakikada Fatih’in 2.golü ile 1-2 öne geçti sonrasında Yığılcaspor dakika 38 Metehan ile 2-2 berberliği yakaladı. Müsabakanın 40. dakikasında Activo Kuzey Ylıdızı Fatih ile 3. golü bularak skoru 2-3 yaparak ilk yarının sonucu belirledi.

İkinci yarı önde giren Activo Kuzey Ylıdızı 70.dakikada Burak’ın attığı penaltı ile durumu 2-4 yaptı. Yığılcaspor 88.dakikada Kurtuluş ile skoru 3-4 yaptı ancak müsabakada kalan sürede gol olmayınca müsabaka Yığılcaspor 3 – 4 Activo Yapı Kuzey Yıldızı olarak sonuçlandı.

Düzce Süper Amatör A grubunun diğer müsabakası Akçakocaspor – Gölyakaspor:2-1 olarak sonuçlandı. Müsabaka iki tarafın kontrolünde devam etti. Akçakocaspor 35. dakikada Mert ile skoru 1-0 yaptı ilk yarı bu şekilde sonuçlandı. İkinci yarı Gölyakaspor 70. dakikada Erdal ile skoru 1-1 yaptı ancak Akçacokaspor ikinci yarı uzatmalarda 90+6 dakikada Coşkun’un attığı golle Akçakocaspor gruptaki ilk müsabakasından 2-1 galip olarak ayrıldı.

Grupta diger müsabaka Hamidiyespor – Özbalatlıspor ise Özbalatlıspor takımının ligden çekildiğinden dolayı Hamidiyespor 3-0 hükmen olarak kazandı.

Düzce Süper Amatör Lig Sonuçlar ve Paun Durumu

Düzce Süper Amatör Lig 3.Hafta Müsbakaları

Bir cevap yazın