Süper Amatör Lig 6.Hafta

Düzce Süper Amatör Lig 6.hafta müsabakalarında; A grubunda 2 müsabakayı misafir takım 1 müsabakayı ev sahibi takım kazandı. B grubunda bu durum tersi gerçekleşerek 2 müsabakayı ev sahibi takım kazanırken 1 müsabakayı misafir takım kazandı.

A grubunda karşılaşmalarda olağan durum cereyan etti. Müsabakalarda beklenen skorların dışında bir sonuç çıkmaz iken Kaynaşlı Belediyespor geçen hafta yaptığı hataları kapatarak deplasmanda farklı galibiyetle sonuçlandırmayı başardı. Grupta önceki sezon 1.Amatör Lig yükselen Beçispor yükselişe devam ederken grupta geçen sezona göre bu sezon başarılı bir sonuca imza atamayan Activo Kuzey Yıldızı ve Kirazlıspor toparlanma sürecine devam ediyor.

B grubu Süper Amatör Lig heyecanını tek başına taşıma özelliğini devam ettiriyor. B grubunda bu yıl geçen yıl 1.Amatör Lig başarısı sonrası Süper Amatör Lig çıkan Çamlı Gençlik ve Spor iddialı durumu devam ettirerek adını Play-Off yazdırmak için kazanımlarına devam ettirirken geçen sezon Süper Amatör Lig müsabakalarında bir görüntü oluşturamayan Aydınpınarspor bu sezon yeni yönetim ve teknik heyeti ile oyuncu kadrosuyla başarılı sonuçlar alarak Play-Off oynama iddasını gösteriyor. Grupta geçen yıl başarı durumuna göre bu sezon Düzce Belediyespor kalitesi düşük bir oyun oynuyor. Grupta geçen sezon Süper Amatör Lig çıkan Kavakbıçkıspor ve Aziziyespor lige uyuşma süreci yaşıyor.

Süper Amatör Lig geçen sezon başlanan ve ligin kalitesini yok eden İl Temsilcisi Gökhan KARADAĞ kendi başına yaptığı uygulamalarının sonucunda gruplandırma statüsü futbol sevenleri de soğutmaya devam ediyor.

Müsabakaların başladığı 6.hafta sonu itibariyle müsabakaların hiçbirine olumlu durumlar olumsuz aksaklıkları yerinde tespit için katılım sağlaman İl Temsilci veya Askf yönetimi sahalara iştirak etmediği gözden kaçmıyor. Olaylar sonrası telefonlar ile çağrılmasıyla gelinmesi kazadan sonra ambülansın olay yerine gelmesidir.

Süper Amatör Lig 6.hafta müsabakaları sonuçları

6.Hafta Sonuçları

TarihMüsabakaSaat/SkorLigSaha

6.hafta sonunda oluşan puan durumu

Puan Durumu

6.hafta sonunda Süper Amatör Lig gol kralı şu şekilde oluştu

Süper Amatör Lig 7.hafta programı şu şekilde oluştu

7.Hafta Programı

TarihMüsabakaSaat/SkorLigSaha