Süper Amatör Lig (Play Off) 6.Hafta

Bilindiği gibi Türkiye Futbol Federasyonu 13 Mart 2020 tarihli genelgesi ile Korona Virüsüne karşı tedbir amaçlı Bölgesel Amatör Lig ve Yerel Liglerde Büyükler Kategorisinde oynanan Süper Amatör, 1.Amatör, 2.Amatör müsabakaları seyircisiz olarak oynandı.

Düzce Süper Amatör Lig Play-Off 6.hafta müsabakalarında Akçakocaspor, Cumayeri Belediyespor ve Gölyakaspor 3 puanla tamamladı.

Süper Amatör Lig Play Off grubunda 6.haftada oynanan müsabakalarda 9 gol atılırken, 5.hafta gerçekleşen sonuçlar gibi oynanan 2 müsabakada misafir takımlar galip gelir iken 1 müsabakada ev sahibi takım galip geldi.

Akçakocaspor ev sahibi olarak oynadığı Aydınpınarspor müsabakasında zor da olsa galip gelmeyi başadı. Müsabakada ilk yarı berabere biterken ikinci yarı takımların baskın oyunları sonuç vererek goller ile sonuçlandı.

Kaynaşlı Belediyespor sahasında oynadığı Gölyakaspor müsabakasından 9 kişi kaldığı müsabakadan mağlup ayrıldı.

Çamlıspor oynadığı Cumayeri Belediyespor müsabakasından da kayıpla ayrılarak mağlup oldu.

6.Hafta SkorlarI

TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Başkanı Ali Düşmez amatör liglerimizin durumu ile ilgili TFF İcra Kuruluna kapsamlı bir rapor sunmuş ve 19 Mart 2020 tarihinde Perşembe günü itibariyle Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU başkanlığında yapılan toplantıda alınan kararlar doğrultusunda halen oynanmaya devam eden Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1. ve 2. Amatör Lig müsabakaları ileri bir tarihe ertelenmiştir.

7.Hafta ProgramI

PUAN DURUMU