“DOGMAMIŞ ÇOCUGA DON BİÇİLMEZ.”

   Akçakocaspor için gün içinde çıkan iddialar geçen yıl hiçbir iddiası olmayan Beyköy Belediyespor lige girip oynadı ise bugünde aynı durum olacağı aşikardır. Geçen sezon olmayan bu yıl olacak demek sadece boş bir iddiadır. Zaten takım şuan kendi ilçe gençlerinden oluşan oyuncu kadrosu var ve aynı kadro ile minimum gider ile lige çıkar. Bu sadece kulüp yönetiminden birilerinin bütçe yapımında belli yerlerden mali destek sağlayabilmek için ortaya attığı çalışmaların eseridir. Kimse kazanılmış hakkın uygulanmaması için yol alamaz. Şuan var olan yönetim kadrosu millet içine çıkıp konuşamaz hale düşeceklerini bilirler borç var ise bugün ortaya çıkmadığı gibi yıllardır ödeme planı yapmayan yönetim kurulunun sorumluluğunda olan işlerdir.
Rivayet dedikoduların belli kişiler tarafından kamuoyuna servis edilerek basın yoluyla konuşma yöntemi hiç uygun düşmemiş kulüp yönetimi hızlı şekilde açıklama yaparak yol haritasını açıklamak zorundadır.
   Kaldı ki şuan 2020-2021 sezonu için öncelikle 2019-2020 sezonun tamamlandığına ilişkin Tff karalarının açıklanması beklenecek ve belirsizlik ortadan kalktıktan sonra planlama yapılacaktır. 
   Şaka gibi daha insan sağlığının ön plana çıktığı Covid-19 salgını döneminde Tff Düzce İl Temsilcisinin keyfi uygulamaları ile oldu bitti ile geçen dönemde toplamadığı Tertip Komitelerini toplanmasını düşünmek tam bir komedi ile ark niyetli işler olarak bunun örnekleri geçmiş yıllarda olaylara göre bazı ilçeler için farklı bazı ilçeler için farklı kamuoyu yapma açıklamaları örnekleri bunu düşündüren durumdur.
Sormazlar mı siz bugüne kadar neredeydiniz.