BAL KARARI AÇIKLANACAK

Amatör ligler için yaptığı haberler ile amatör haber dünyasında bir duayen olan Ali Kemal Demir yayınladığı son gelişmeler olarak;

2019-2020 futbol sezonunda BAL’da düşecek, SAL’dan çıkacak takımların belirlenmesinde Amatör İşlerden Sorumlu TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, Mersin ASKF Başkanı Mithat Ertaş, Kütahya Başkanı Murat Cengiz ve Tekirdağ ASKF Başkanı Mehmet Kaya ve Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın’ın ortak bir rapor hazırladığı ve TFF’ye bu raporun iletileceği öğrenildi.

Cumartesi günü İstanbul Sarıyer’de Fuatpaşa Yalısında bir araya gelen TASKK Yönetim Kurulu’nun tavsiye kararlarının hafta içinde TFF tarafında ilan edilmesi bekleniyor. Alınan kararlar TASKK sitesinde de ilan edilecek.

Covid-19 pandemisi nedeniyle ertelenerek oynatılmayan tüm müsabakalarda galip gelip ligden düşmekten kurtulma şansı olmayan takımlar hariç düşme hattındaki tüm takımlar önümüzdeki 2020-2021 sezonunda BAL’da mücadele edebilecekleri görüşü ön plana çıkıyor.

Şeklinde oldu.

Bu durumda Düzce ilimiz Bal temsilcimiz Beyköy Belediyespor gelecek sezon Düzce Süper Amatör Lig ‘de mücadele edecek gözüküyor.

Kesin bilgiler Tff sitesinden yayınlandığında durum hakkında net bilgiler açığa çıkmış olacaktır.

İllerde düzenlenecek Amatör Ligler için Ali Düşmez pandemi süreci göz önünde tutarak U ligleri Aralık 2020 – Ocak 2021 aylarında başlatmayı planladığı belirtilmektedir. Planlama ilişkin net bilgiler sezon kitapçığının yayınlanması ile gün yüzüne çıkacak.