ŞİMDİ NE OLACAK “GEREĞİNİ YAPIN”

Erdoğan Bıyık Düzce Askf başkanlığından istifa etmesi sonrası nasıl bir yol haritası ile devam edilecek.

Düzce Askf kongrelerinde ortaya çıkan çeşitli usulsüz işlemler ( detaylara tıklayınız ) sonrası geçtiğimiz 2021-2022 sezonunda Düzce As Gençlik ve Spor kulübünün talimat ve esaslara aykırı şekilde usulsüz tescil işlemleri ( detaylara tıklayınız ) ortaya çıktı.

Geçtiğimiz dönem Askf yönetimlerinde olduğu gibi bu dönemde de yer alan Askf yönetim kurulu göstermelik tabela kurul olarak imza işlemleri için noterlik vasfından ileri gidemediler.

Askf başkanının istifasına giden süreç sonrası var olan yönetim kurulundan bir kesimin batan gemiden ganimet kapma edasıyla rol çalma işlerine yöneldiği duyulmaya başlandı.

Değerli sayın; Bayram Ali Kubilay, Eyüp Kumaşoğlu, Recep Albayrak, Erkan Yılmaz, Cezmi Aydın, Önder Atasoy, Ziya Denizgez, Murat Postoğlu, Metin Sayar ve Sabahattin Kardüz sizler son kongrede istifa eden başkanın liste yazılarak geldiniz ve bu söz akittir. Şimdi sizin yapmanız gereken en azından kendi iradeniz olarak istifanızı vermeniz ve Düzce amatör Sporuna köstek olmamanızdır.

Biliniyor ki geçtiğimiz 15 yılda amatör spor dallarında hiçbir katkınız olmadığı gibi geri dönüşü olmayan zararlar yani spor severleri küstürüp Düzce gençlerinin spora dönük gelecek yıllarını yok ettiğiniz kısır işler olan fırsattan istifade ganimet kapma yarışına girmemelidir. #istifaerdemliktir

Değişen Spor Kanunu geregi zaten Tüzük Kongresi yapılma zorunluluğu var ve bu sürecin güçlü bir şekilde gelecek yıllara ufku açık değerler katan bir tüzük hazırlanma sürecini yapacak Düzce ilinin değerli Amatör Spor Kulüpleri yöneticileri üzerine düşeni yapması önünde köstek olmayın.

Düzce Amatör Spor a verdiğiniz zararın neresinden dönerseniz o kardır.