SÜPER AMATÖR LİG “YALANCI ÇOBAN” TİYATROSUNA DÖNDÜ

Düzce Süper Amatör Lig’de bitmeyen bir kaosa sebep olan Tff İl Temsilcisi Gökhan Karadağ söylediği ve yaptıklarını hatırlamadığını söylemesiyle hafıza kaybımı yaşıyor dedirtti.

2022-2023 sezonu için Süper Amatör Lig kuraları esnasında liste başı olarak belirlenen 6 kulüp için önceki yıllarda Play-Off grubunda yarışan 6 takımın 1. olan üst lige dige 5 kulüp ve üst lig (Bal) düşen takım eşit olat 3-3 olarak gruplara kendi aralarında kura ile belirlendikten sonra diger kalan takımlar ise kendi aralarında kura çekerek 4-5-6-7 sıralara yerleştiriliyordu. Bu sezon yukarıdan inne bir uygulama ile Beyköy Belediyespor üst lig Bal’dan düştüğünden liste başı olmasına rağmen liste başı kurasına dahil edilmedi.

Bu duruma ilişkin Tff İl Temsilcisi Gökhan Karadağ bunun statü olarak 2021-2022 sezonunda bildirilerek onaylandığını belirtmişti. Bunun neticesinde usulsüz ve keyfi uygulamaya kulüplerden yazılı itiraz gelince şimdi Play Off gruplarına çıkan takım sayısı 3 ten 4 e çıkartılarak kulüp yöneticilerinin aklıyla dalga geçerek yaptığı usulsüzlüğü örtbas etmek için sözde onaylanmış dediği statü 2022 yılı Eylül ayı içinde Tff göndererek onaylattığı ortaya çıktı. Bu durumla Gökhan Karadağ kulüp yöneticilerine kura çekimi toplantısında yalan beyanlarla kandırmaya çalıştığı ortaya çıktığı durumu ortaya çıktı.

Gökhan Karadağ kendisine önceki sezonlarda yapılan uygulamalar sorulduğunda hatırlamadığını söyleyerek sanki hafıza kaybı yaşayan hasta misali ruh halinde görünerek ne kadar samimiyetsiz ve lakayit biri olduğunu ortaya koyduğu görülmüş oldu. Kamuoyunda konu aksedilince tam bir “Yalancı Çoban” tiyatrosu oynandığı söz edilmeye başlandı.

Söylediklerinin asılsız bir yalandan ibaret olduğu ortaya çıkan yaptığının kulüp yöneticilerine karşı en basit söylemiyle saygısız davaranışlar olan Gökhan Karadağ ‘ın bu görevde kalmasının tüm kulüp yöneticilerine hakaret olduğu belirtiliyor.

Konunun tüm içeriği hakkında cevap vermek isteyenler Düzce Amatör Lig iletişime geçebilirler.

 

 

Bir cevap yazın