AÇIKLAMA YAPTILAR BİZ Mİ KAÇIRDIK

Düzce altyapı liglerinde 2021-2022 sezonu sonunda kupa töreni esnasında Tff sorumluluğundaki alan içerisinde bir antrenör linç edercesine darp edilerek Dini Bayram arifesinde hastanede tedavi altına alınarak ameliyat edilecek boyuta ulaşan bir lanet bir olay meydana geldi.

İlgili haber linkimiz için Tıklayınız

Konu unutturma gibi kamuoyu algısı oturmaya başlaması üzerine öncelikle darp edilen ve diğer futbol antrenörlerin stk sı olan Düzce Tüfad yayınladığı kınama açıklamasına ne kadar sadık olduğunu görmek adına şuan ki durum hakkında haftalık katıldıklarını var sayılan tertip komitesi sonrası kamuoyunun açıklama beklentisini ilettik.

Aynı şekilde futbol sahalarının gözlemci ve saha komiserlerinin bağlı olduğu Düzce Sfskd kamuoyunun bu talebini duyurduk.

İlgili haber linkimiz için Tıklayınız

Düzce Tüfad Şubesi başkanı Murat ŞHABE ve TFSKD Düzce Şubesi başkanı Metin ÇARIKÇI dan şuana kadar yaptıkları bir açıklama görülmemiştir.

Siz değerli okuyucularımızdan bu konuda yapılan bir açıklama var ise bize sosyal medya hesaplarımız ve e-posta yoluyla iletmenizi rica ederiz. İlkeli habercilik gereği en doğru bilgiyi yayınlamayı görev biliriz.

 

Bir cevap yazın