CEVAP BEKLEYEN SORULAR (1)

   Düzce altyapı liglerinde 2021-2022 sezonu sonunda kupa töreni esnasında Tff sorumluluğundaki alan içerisinde bir antrenör linç edercesine darp edilerek Dini Bayram arifesinde hastanede tedavi altına alınarak ameliyat edilecek boyuta ulaşan bir lanet bir olay meydana geldi.

İlgili haber linkimiz için Tıklayınız

Bu olay sonrası cılız sesler korosu halinde açıklama yapan taban birlikleri olayın takipçisi olacaklarını ilan etmişlerdi.

Bunun yanında olayın incelenmesi husunda tarafsız denetimin yapılabilmesi için kurallar gereği kupa töreninde alanın güvenliği ve denetiminden sorumlu Tff İl Temsilcisi ile müsabakadaki alandaki kulüplerin yetkililerin tertip komitesi üyesi olması soruşturmanın selameti açısından tarafsızlık ilkesi gereği bu dosyanın Tff Amatör İşlerine ve Tff AFDK sevkine ilişkin kararda yer almamaları gerekiyor.

Sayın; Düzce Tüfad Şubesi başkanı Murat ŞHABE ve TFSKD Düzce Şubesi başkanı Metin ÇARIKÇI

 

Gelişen bu olayda takipçisi olacağınızı Tüfad Düzce Şubesi sosyal medya hesaplarından yaptığınız açıklama, tertip komitesi üyesi olmanız ve taban birlikleri olmanız münasebetiyle takipçisi olduğunuz bu elim olaya ilişkin Tff nezrinde işleyişe ilişkin yapılan işlemler hakkında açıklamalarınızı bekliyoruz.

Konuya ilişkin TFF Amatör işlerine ve Tff Amatör Futbol Disiplin Kuruluna yapılan bildirimler ne zaman yapıldığı ve şuan hangi gelişmelerin hangi aşamada olduğunu bu hafta yapılacak Tertip Komitesi toplantısında net bilgiler alarak değerli kamuoyuna açıklamalarınızı bekliyoruz.

 

 

Olay sonrası olayın vahameti açısından ve tertip komitesi üyesi olmanız münasebetiyle TFSKD Düzce şubesi başkanlığı adına katılım yapan Sayın Metin ÇARIKÇI ve ayriyeten taban birliği olmanız münasebetiyle bu hafta yapılacak tertip komitesi sonrası sizlerden de kamuoyunu aydınlatıcı açıklamalar bekliyoruz.

Saygılarımızla

Düzce Amatör Ligler

Bir cevap yazın