Amatör Ligler İletişim Grubu

Düzce amatör liglerinde 2.Amatör Lig organizasyonunda yer alacak takım, yönetici, teknik kadro, oyuncu, müsabaka sonuçları ve detayları ile takım görüşlerinden oluşan tüm içerikleri katarak sizlerle buluşturmak istiyoruz. Bu uygulamayı hayata geçirmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. Takımlarımız çeşitli saha ve saatlerde oynadığından hepsine yetişmenin imkansız olduğunu göz önüne alındığında tüm takımlarımızın müsabakaları detaylandırma yapılamamaktadır.

Bu konuda 2.Amatör lige katılacak tüm takımlarımızdan kuracağımız Whatsapp iletişim grubuna bir arkadaşımızın ekleyerek destek vermenizi istiyoruz. Kuracağımız bu iletişim grubuyla kulüpler esame listesini, oyuncu değişimi sarı kart, kırmızı kart ve gollerini iletmesi yanı sıra kulüplerimize haftalık programları, sonuçları, puan tablosu, ceza tablosu ve oyuncu istatistiği olarak gol, sarı ve kırmızı kart analizlerini sizlere ulaştırmış olacağız. Bu iletişim içinde bizlerde sizlerle beraber dahil olacağımızdan yetiştiğimiz müsabaka bilgilerini sizlere ulaştırmak için çaba sarf edeceğiz.

Düzce Amatör Ligler olarak “Yaşamın tadını al, amatörde yerin al” sloganı ile hareket ederek amatör sporun bir yaşam kültürünü yaşamaya ve yansıtmaya çalışacağız.

Şimdiden vermiş olduğunuz desteğe teşekkür eder tüm takımlarımıza başarılar ve taraftarlarımıza iyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın